nieruchomości premium

Czym są nieruchomości premium?

Nieruchomości premium oferują ponadstandardową jakość i komfort co oczywiście wiąże się również z wyższymi kosztami dla nabywcy. Gdzie należy ich szukać i czym tak naprawdę się one wyróżniają?

Czym są nieruchomości premium?

Nieruchomości tego typu są luksusowymi, ekskluzywnymi domami, mieszkaniami i apartamentami zwykle usytuowanymi w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Dworki, rezydencje, ale również całe apartamentowe mogą zaliczać się do tej kategorii. Wyróżniają się one wysokim poziomem wykończenia. Powstają przy wykorzystaniu luksusowych materiałów, jak również innowacyjnych technologii. Mieszkańcom oferują udogodnienia.

Gdzie znajdziemy nieruchomości premium?

W Polsce luksusowe nieruchomości znajdziemy na pewno w wielkich miastach, w pobliżu morza, gór i jezior. Magnum Real Estate to agencja nieruchomości Warszawa, która ma w swojej ofercie także nieruchomości premium położone w warszawskich dzielnicach takich jak Ochota, Mokotów czy Wilanów. Nieruchomości premium Warszawa dostępne są na stronie biura nieruchomości.

Co znajdziemy w luksusowych nieruchomościach?

W tego typu nieruchomościach bez wątpienia znajdziemy liczne udogodnienia, dzięki którym mieszkańcom żyje się w nich wyjątkowo komfortowo. Udogodnienia obejmują takie elementy jak baseny, siłownie, prywatne ogrody czy też sale kinowe. Luksusowe nieruchomości znajdujące się w miastach dysponują własnymi parkingami, ośrodkami spa, centrami rekreacyjnymi i biznesowymi. Niezwykle istotna jest tu prywatność oraz bezpieczeństwo, znajdziemy w nich zatem całodobową ochronę, systemy monitoringu. Wiele miejsc oferuje także usługi takie jak concierge, usługi sprzątania, wyprowadzania psów i tym podobne.

Design

Nieruchomości często oferują piękne widoki – na morze, góry, panoramę miasta. Wzrok przyciąga również ich architektura.

Unikatowe projekty architektoniczne domów i rezydencji nie są rzadkością. Znajdziemy wśród nich nowoczesne obiekty z minimalistycznym designem, ale również wille o kolonialnym charakterze. Na popularności zyskują domy wyposażone w zaawansowane technologie, tak zwane inteligentne domy.

Cechy wyróżniające nieruchomości premium to przede wszystkim:

  • cena – ceny w przypadku luksusowych nieruchomości są wyższe niż standardowych mieszkań w mieście czy też poza nim
  • ekskluzywność
  • atrakcyjna lokalizacja
  • oryginalna architektura
  • liczne udogodnienia dla mieszkańców
  • prywatność
  • bezpieczeństwo
  • wysoki standard wykończenia wnętrz