zakład pogrzebowy Prestige - kwiaty pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Prestige

Zakład pogrzebowy Prestige zajmuje się kompleksową obsługą i organizacją ceremonii pogrzebowych. Dzięki doświadczeniu pracowników organizacja pogrzebu przebiega sprawnie i w adekwatnej do wydarzenia atmosferze.

Organizacja pogrzebów

Zakład pogrzebowy oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji pogrzebów świeckich oraz wyznaniowych. Gdy organizowany jest pogrzeb świecki, Mistrz Ceremonii zajmuje się obsługą ceremonii ostatniego pożegnania zmarłego. Może on wygłosić mowę, odprowadzić ciało zmarłego lub zwłok w urnie na miejsce pochówku. Gdy organizowany jest pogrzeb katolicki pracownicy przejmują na siebie obowiązki takie  jak kontakty z parafią, dowóz zmarłego na miejsce, pomoc w zakresie przeniesienia trumny z kościoła na miejsce pochówku.

Zakład pogrzebowy Prestige zajmie się kompleksową organizacją pogrzebu zgodnie z życzeniem rodziny zmarłego. W ramach wykonywanych usług pogrzebowych znajduje się m.in. transportem zwłok z chłodni do kaplicy i na cmentarz. Możliwy jest również transport międzynarodowy. Pracownicy zakładu przewożą zmarłego do kremacji i organizują spopielenie ciała. Pomagają klientom w wyborze i zamówieniu trumny lub urny. Klienci mogą także skorzystać z usług florystycznych.

Zakład pogrzebowy Warszawa – dostępność i profesjonalizm

Biuro domu pogrzebowego w Warszawie dostępne jest dla klientów całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy chętnie doradzą w różnych kwestiach wiążących się z pogrzebem i jego organizacją. Gdy jest taka potrzeba, pomogą np. w ubieganiu się o zasiłek pogrzebowy z ZUS czy KRUS.

Jakie usługi oferuje dom pogrzebowy?

Dom pogrzebowy Prestige oferuje:

  • organizację i obsługę ceremonii pogrzebowych
  • trumny i urny
  • nekrologi
  • kwiaty na pogrzeb
  • organizację stypy
  • organizację zdjęć nagrobkowych
  • oprawę muzyczną pogrzebu
  • sprzątanie grobów

Zakład pogrzebowy Prestige prowadzi działalność przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale również na terenie całej Polski. Pracownicy przewożą ciała zmarłych z mieszkań czy domów, ale również szpitali, prosektoriów, domów opieki i innych miejsc gdzie doszło do zgonu.