prawo zamówień blog

Szukasz informacji na temat prawa zamówień publicznych?

Blog zamówienia publiczne, prowadzony przez radcę prawnego Bernadetę Podraską, jest źródłem cennych informacji z zakresu prawa zamówień publicznych. Skierowany jest on do podmiotów zamawiających i wykonawców, ale nit tylko. Każdy pasjonat prawa zamówień publicznych znajdzie tu coś dla siebie.

Zamówienia publiczne – blog

Autorka bloga porusza wiele kwestii istotnych dla zamawiających i wykonawców. Odnosi się do bolączek, które trapią uczestników postępowania o udzielanie zamówień publicznych. Nawiązuje do niedociągnięć prawa i nakłania czytelników do dyskusji.

Na blogu znajdą Państwo akty prawne, linki do wartościowych serwisów. Istnieje również możliwość skorzystania z szybkiej porady online. Jest to forma kontaktu z autorką bloga skierowana do wszystkich tych, którzy potrzebują porady prawnej czy też opinii. Jest to usługa płatna. Jak z niej skorzystać? Aby uzyskać poradę prawną online należy wysłać zapytanie drogą elektroniczną pisząc na wskazany na blogu adres. W treści powinny znaleźć się takie informacje jak stan faktyczny, dane kontaktowe, skany niezbędnych dokumentów. Można również skontaktować się z autorką przy pomocy zamieszczonego w serwisie formularza kontaktowego. Wysokość opłaty zawarta jest w e-mailu zwrotnym i zależy od stopnia skomplikowania sprawy. Usługa jest realizowana po akceptacji kwoty i jej uiszczeniu.

Tematyka bloga

Na łamach blogu poruszane są wszelkie kwestie związane z prawem zamówień publicznych w tym:

Autorka dzieli się również wiedzą i doświadczeniem z zakresu mediacji. Mediacja jest korzystna zarówno dla wykonawcy jak i zamawiającego. Jest to pozasądowa forma rozwiązywania sporów korzystna także dla Skarbu Państwa. Autorka zainicjowała i kieruje Ośrodkiem Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych.