folia

Szukasz folii, która nie pozostawi śladów na powierzchni?

Nieestetyczne ślady na powierzchni po zdjęciu grafiki nie są koniecznością. Na rynku dostępnych jest wiele folii, które mogą być stosowane na różnego typu powierzchniach bez ryzyka pozostawienia zabrudzeń. W ofercie mediadodruku.pl znajdziemy materiały specjalistyczne easy apply easy remove, dzięki którym instalacja, usunięcie i zmiana położenia grafiki jest możliwa bez pozostawiania śladów. Jakie folie możemy wykorzystać?

Folia elektrostatyczna ClingZ wide format

Folia elektrostatyczna ClingZ jest folią polipropylenową. Przylega do różnego typu suchych powierzchni wewnętrznych. Użytkownicy doceniają łatwość aplikacji tej folii. Jedyne co trzeba zrobić w celu naniesienia jej na wybrane podłoże to zdjąć z podkładu a następnie przyłożyć w wybranym miejscu.

Folia elektrostatyczna ClingZ dostępna jest w rolkach do druku UV, jak również arkuszach do druku offsetowego UV. Może być ona przycinana na ploterach tnących zgodnie z naszym zapotrzebowaniem.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat folii ClingZ wide format? Folia jest repozycjonowalna, podlega recyclingowi i przylega do różnych powierzchni takich jak marmur, metal, płyta kartonowo-gipsowa, szkło czy też plastik.

Folia adhezyjna PENSTICK Digital WHS/CLS

Folia adhezyjna PENSTICK Digital WHS/CLS jest folią, która może być stosowana na gładkich i błyszczących powierzchniach wśród których wymienić należy szkło, pet, powierzchnie lakierowane czy też plastik. Możemy ją umieścić na zewnątrz szyby, ale również od wewnątrz. Sprawdza się w przypadku krótko- oraz średniookresowych kampanii reklamowych.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat folii adhezyjnej PENSTICK Digital WHS/CLS? Folia jest łatwa w aplikacji i umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruków.

Vesline Wallcatch Clear PET 140E

Jest to transparentna folia z mikroprzyssawkami. Sprawdza się zarówno w przypadku krótkoterminowych jak i długoterminowych aplikacji. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz na czyste i gładkie powierzchnie w tym szyby i metale. Wykorzystywana do przygotowania ekspozycji biurowych, oznaczeń oraz znaków informacyjnych.

SpotOn Clear

SpotOn Clear  jest transparentną folią z klejem w formie kropek umożliwiającym aplikację bez pęcherzyków powietrza. Przylega do gładkich powierzchni takich jak okna, szkło, ściany.

Sprawdza się w warunkach zewnętrznych (do 6 miesięcy) oraz wewnętrznych  (do 3 lat).

Pełna oferta materiałów specjalistycznych dostępna jest w serwisie mediadodruku.pl należącym do firmy API.PL. API.PL to jednak nie tylko podłoża do druku. Firma oferuje rozwiązania z zakresu DTG, DTF, sublimacji. Jest bezpośrednim importerem akcesoriów i urządzeń do druku.